NA ŻYCIE

POTRZEBUJESZ POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA?

 Chcesz dostatnio żyć, mieć własne mieszkanie, dobry samochód i spędzać wakacje w różnych miejscach świata? Korzystasz z życia i czasem bierzesz kredyty? To całkiem normalne. Dobre ubezpieczenia zostały przygotowane tak, by chronić Ciebie i Twoją rodzinę na wypadek, gdyby sprawy przybrały zły obrót.

 

MAMY DLA CIEBIE

nowoczesne i tanie ubezpieczenie ochronne, którego zakres dostosujemy do Twoich potrzeb.

 

UBEZPIECZENIE

daje możliwość uzyskania wysokiego poziomu świadczeń przy bardzo niskiej składce i stanowi gwarancję uregulowania zobowiązań finansowych (np. spłacenie kredytu bankowego) oraz pozwala zapewnić Twoim bliskim stabilność finansową w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego. Pomyśl również o gromadzeniu oszczędności na przyszłość!

 

NOWOCZESNE POLISY UBEZPIECZENIOWE

zapewniają nie tylko ochronę życia, lecz również pozwalają na gromadzenie oszczędności na przyszłość. Umożliwiają to ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Inwestycje w fundusze są gwarancją rzetelnego pomnażania majątku. Przenoszenie środków między ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi nie jest obciążone tzw. podatkiem Belki, a świadczenia z polis ubezpieczeniowych są wolne od zajęć komorniczych i podatku od spadku i darowizn.

 

UBEZPIECZ SIĘ !

 jak najszybciej, aby jak najdłużej chronić siebie i swoich bliskich!

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, WYJĄTKOWOŚĆ

Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety promocyjne, które wydatnie obniżą koszty ubezpieczeń.

Creativity Active Studio 2016 - all rights reserved © Metix