O NAS

Metix Finance to firma istniejąca od 2005 roku.  Konsolidujemy umiejętność dynamicznego poruszania się na rynku kapitałowym. Zebrane, przez zespół naszych specjalistów, doświadczenie daje gwarancje  najwyższej jakości świadczonych usług.

DZIAŁALNOŚĆ

prowadzimy związaną z usługami finansowymi, ubezpieczeniowymi, reasekuracją,  z funduszami emerytalnymi oraz działalność pomocniczą w stosunku do usług finansowych, działalności spółek holdingowych, trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych.

NASZA OFERTA

SPECJALNOŚĆ

KREDYTY

LEASINGI

UBEZPIECZENIA

DORADZTWO

NASZE
MOCNE

ATUTY

KREATYWNOŚĆ

Szukamy nietypowych oraz efektywnych sposobów rozwiązywania zadań i problemów. Niesamowite pomysły i znajdowanie rewolucyjnych rozwiązań to cechy, które najbardziej cenimy u naszych pracowników.

INNOWACYJNOŚĆ

Dbamy o powstawanie nowych idei, koncepcji i rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco w aktualnych trendach rynku ubezpieczeń i leasingu.

JAKOŚĆ

Jest  dla nas wyrazem najwyższej troski o dobro klienta. Produkt, który Państwu oferujemy  jest zawsze sprawdzony i najwyższej jakości.

REALIZACJA ZLECEŃ

Dokonujemy głębokiej analizy rynku w kontekście indywidualnych potrzeb i upodobań naszych klientów w oparciu o sprawdzone standardy przygotowywania oferty.

PROCES

1

3

2

4

PLAN

Przedstawienie I porównanie przestawionych ofert.

ANALIZA

Przygotowanie strategii oferty dla klienta.

NADZÓR

Opieka administracyjna nad wdrożonym projektem.

PRACA

Wykonanie zleconego zadania.

ZESPÓŁ

ANDRZEJ IGNASIAK

DYREKTOR

 

PROKURENT

 

SPECJALISTA

 

MENADŻER

BĘDZIE NAM MIŁO GDY ZADZWONISZ

KONTAKT

Creativity Active Studio 2016 - all rights reserved © Metix